דף נחיתה

רוצה אתר תדמית?

נשמח שתיצור איתנו קשר בכל האמצעים העומדים בפניך ואני נעזור לעסק שלך לקפוץ מדרגה

חייגו עכשיו:

  WhatsApp
  Instagram

  עיקבו אחרינו באינסטגרם

  פרגנו בלייק

  צריכים להשיג לידים חמים?

  עיצוב דף נחיתה כמכונת לידים משומנת!

  כאשר לקוח מתעניין במשהו זה הדף הראשון אליו הוא יגיע.

  בדף זה בדרך כלל מופיע תוכן שיווקי ועיצוב שמטרתם ליצור ״לידים״,ובכך הוא מעלה את הסיכוי להמרה ומכירה למול העסק של בעל האתר.

  לדף נחיתה יש לשיבות מאוד גבוהה ותפקיד מאוד ברור ועל כך חשוב להקפיד שהוא יעוצב ללא שום התפשרות וכל הצד הטוב ביותר. אם דף הנחיתה לא יעוצב וישדר את המסר לגולש כך יתפספס לכם לקוח פוטנציאלי.

  מחקרים מראים כי מרגע שהגולש נכנס לאתר יש לנו כ-5 שניות לקנות את סקרנותו ובכך להשאירו באתר

  כאן לעיצוב דף הנחיתה משמעות גדולה מאוד. ככל שהדף נחיתה עוצב  באופן איכותי מזמין ומעורר סקרנות הגולש והתוכן הכתוב בוא איכותי וברור כך יגדל הסיכוי שתתבצע המרה איכותית!

  למה לעצב דף נחיתה בחיים טקו – סטודיו לעיצוב ומיתוג?

  כאשר אנו יוצרים דפי נחיתה אנו קודם כל מתאימים אותו בצורה הכי מקסימלית לאופי העסק ולהלך רוח שלו כך שהכל יקבל צורה ושפה אחידה ומיוחדת שהעסק יעניק את הרושם שהוא רוצה עבור לקוחותיו.

  בעת בניית דף נחיתה צריכים להיות מאוד מחושבים וממוקדים, לתכנן אותו בקפידה ולהוציאו לפועל באופן מקצועי. כל זאת תמצאו בחיים טקו – סטודיו לעיצוב ומיתוג אשר יבנו עבורכם דף נחיתה שיסקרן ויצור תחושה לגולש שירצה לדעת עוד מידה אודות המוצר או השירות שהעסק שלכם רוצה להעניק ובכך להעניק לכם לידים חמים.

  100% רספונסיביות

  בעידן הדיגיטלי של היום אין זו שאלה כי צריך שדפי הנחיתה יהיו מותאמים גם לפלטפורמת המובייל. וזאת מכיוון שרוב הגולשים היום גולשים באינטרנט דרך מכשירי מובייל ובכך נותן לנו להגיע לקהל גדול יותר.

  אפקט הסקרנות

  עיצוב דף נחיתה צריך להיות מסקרן ולמשוך את תשומת לבו של הגולש על מנת שבסופו של דבר הגולש ישאיר את פרטיו ליצירת קשר (לידים) ככול שהדף נחיתה נראה מושך יותר ככה יהיו יותר לידים.

  תמונות מושכות

  עיצוב דף נחיתה חייב להיות אפקטיבי וענייני גם במראה שלו ועל מנת שנוכל לתפוס את תשומת הלב של הגולש מבחינה ויזואלית, צריך להשתמש בתמונות שיכולות לגרות את הגולש לרצות להבין על מה מדובר.

  מסרים ברורים

  דף נחיתה צריך להיות נורא ממוקדת ומובנת עבור הגולש הנמצא בדף נחיתה. אם המסר אינו ברור לגולש לא יהיה ספק בכך שהגולש יצא מהדף נחיתה מהר ובכך נפסיד לידים. כתיבת תוכן איכותי ברור ומעורר עניין עם עיצוב נכון שמשדר את המסר תוביל לתוצאות טובות ואיכותיות.

  אין צורך להכביד במילים

  דפי נחיתה שעיצבנו ללקוחותינו

  שאלות ותשובות

  מה שצריך לדעת על דף נחיתה

  שמרו על קשר

  רוצים גם דף נחיתה?

  השאירו את פרטיכם ואנו ניצור איתכם קשר.

   תפריט
   דילוג לתוכן